arrow_up

Kāpēc Tiki-Taka PAY?

Multifunkcionāla tirdzniecības ierīce

Tiki-Taka PAY ir mobila All-in-one kases sistēma, kura reizē ir arī čeku printeris un karšu terminālis. Iegādājoties kases sistēmu, papildus saņemsiet arī veikalvedības portālu manage.tikitaka.lv – par tā funkcionalitāti un iespējām tekstā zemāk. Tērē savu laiku jēgpilni, izvēloties Latvijā izstrādāto mobilo kases sistēmu Tiki-Taka PAY!

Eksportē datus sev tīkamā veidā

Datu eksportēšana iespējama caur API, vai nelielām tirdzniecības vietām pozīcijas ievadot caur mūsu veikalvedības portālu manage.tikitaka.lv. Līdz šim esam vienīgā kases sistēma ar tik plašu datu pielāgošanas funkcionalitāti. Tiki-Taka PAY kases sistēmas "pārvaldnieks" preču vai pakalpojumu sortimentu var mainīt neskaitāmas reizes dienā!

Konkurētspējīga cena

Ja salīdzina mūs ar konkurentiem, piedāvājam ierīci jau ar integrētu maksājumu karšu termināli un veikalvedības portālu cenā, kāda standartā ir tikai par kases aparātu. Iespēja analizēt pārdošanas datus, mūsdienās ir zelta vērtē. Pielāgo sortimentu atbilstoši klientu vajadzībām, sākot lietot Tiki-Taka PAY jau šodien!

Mūsu klienti

The Family Food Truck

The Family Food Truck

"Tā kā mēs esam mobils uzņēmums, mums bija vajadzīgs mobils risinājums. Mēs apkalpojam cilvēkus dažādās vietās un Tiki-Taka PAY bija lieliskākais variants, ko varējām izvēlēties. Un esam ļoti apmierināti." (Regīna Gintere, "Family Food Truck" saimniece)

FK Kurši

FK Kurši

FK Kurši ir vieni no mūsu pirmajiem Tiki-Taka PAY klientiem, kuri vienmēr atmiņā paliks kā īpaši. FK Kurši vadītājam Egilam Sveilim, paturot rokās kases aparātu vien uz pāris minūtēm, izskanēja pārliecinošs: "Šis ir vienkārši un jaudīgi! Mēs ņemam!" Paldies, ka uzticējāties, tas bija patīkams atspēriena punkts!

LSG Sky Chefs

LSG Sky Chefs

Airo Catering services Latvija ir mūsu pirmais klients un Tiki-Taka PAY stāsts aizsākās tieši šeit! Šis bija apjomīgs projekts, jo bija skaidrs, ka klienta darba vidi jāpadara ne tikai atbilstošu VID prasībām, bet arī ērtu darbiniekiem un modernu pircējiem. "Mēs, AIRO, savam pircējam pasniedzam kvalitatīvāko ēdienu un labāko servisu. Un to pieprasām no saviem piegādātājiem. Ar Datakom – esam uz viena viļņa", atzīst uzņēmuma pārstāvji.

Megango

Megango

"Mēs to izvēlējāmies tāpēc, ka tas ir ērti savienojams ar mūsu noliktavas sistēmu. Mums ir divi tenisa preču veikaliņi. Abos veikalos mums ir šīs ierīces un bija ļoti, ļoti ērti un viegli apmācīt darbiniekus kā ar to rīkoties." (Ilze Ķelpe )

Milžu Taka

Milžu Taka

"Par cik šī gada pavasarī sākām darbību Milžu takā, kas atrodas ārā, tad, attiecīgi, arī inventāra izsniegšana mums norisinās ārā. Mums vajadzēja tādu vieglu, mobilu risinājumu kā Tiki-Taka PAY, lai varētu klientus apkalpot arī ārpusē. Un šis ir ļoti labs variants! Mēs paņemam rokās, izejam ārā, var veikt norēķinus – viss vienā." (Mārtiņš Brezauckis)

Rest Garšotava

Rest Garšotava

"Tiki-Taka PAY ir ļoti ērts tieši lietošanai terasēs, jo mūsu stacionārais aparāts atrodas diezgan tālu no mūsu šī brīža darbības vietas. Ar šo risinājumu mēs ātri un mobili varam apkalpot visus viesus. Gan terminālis, gan kases sistēma atrodas vienā aparātā." (Kristīne Jaunzeme, "REST Garšotava" & "REST Tirgotava" vadītāja)

Tīrradnis

Tīrradnis

"Tīrradnis ir zīmols, kur satiekas pašmāju ražotāji, kuri ar mīlestību rada brīnišķīgus produktus. Tiki-Taka PAY arī ir pašmāju produkts, kurš rada mums īpašu baudījumu tā funkcionalitātes un ērtuma ziņā mūsu ikdienas darbā." (Inese Krūklīte, "Tīrradnis" valdes locekle)

Zuzeum

Zuzeum

Zuzeum par mums uzzināja no aktivitātēm sociālajos tīklos. Pastarpināti mākslas baudīšanai, centrā iespējams iestiprināties ar gardām uzkodām un dzērieniem, iepirkties mākslas muzeja veikalā un apmeklēt pasākumus. "Zuzeum ir par visu jauno, tādēļ paldies Tiki-Taka PAY komandai par šīs praktiskās ierīces radīšanu, tā patiešām ir ērta ikdienas darbā", tā par mums Zuzeum komanda.

Publikācijas

decor

Par Tiki-Taka PAY
komandu

Mēs esam Tiki-Taka PAY komanda.
Mūsu vīzija ir klientiem pielāgoti veikali, kuros pircēji var justies brīvi un iepirkties ātri! Pārdevēji ir klātesoši, sarunājoties ar pircējiem, un rūpējoties par veikala sortimentu.

Mēs strādājam, lai veikalniekiem būtu ērtāks darbs un tie varētu redzēt savu klientu paradumus reālos datos.
Veikalvedības portālam jābūt jebkura mazumtirdzniecības nozares uzņēmēja ērtajam rīkam!
Mēs vēlamies veidot veikalu tīklu vadību efektīvu, nesarežģījot to ar nevajadzīgi dārgām specializētajām sistēmām, bet padarīt klientu datus pieejamus stratēģisku lēmumu pieņemšanai!
Mēs esam Tiki-Taka PAY, iespējams, labākās kases sistēmas izveides komanda!

team
decor

Kontakti

 • phone

  +371-67628888

 • mail

  sales@tikitaka.lv

 • website

  www.datakom.lv

 • location

  Malduguņu iela 2, Mārupe,
  Latvija

Sociālie tīkli

Kontaktu forma